
Heb je het er nu alweer over? Dat is toch allemaal voorbij? Een groot deel van de mensen wil het er niet meer over hebben; om verschillende redenen wellicht. De een wil zo snel mogelijk vergeten hoe hij/zij bij de neus genomen is, de ander ziet misschien in dat hij/zij “fout” was tijdens de plandemie. Het is namelijk heel makkelijk om mensen beet te nemen, te bedriegen, voor de gek te houden. Aan de andere kant is het verschrikkelijk moeilijk voor de meeste mensen om toe te geven dat ze beet genomen zijn.
Maar zolang de onderste steen niet boven is kunnen we onmogelijk afsluiten. Temeer omdat vele zaken zeker niet afgesloten zijn. Denk hierbij aan de Parlementaire Enquête. Politici, voornamelijk uit het “kartel” schuiven het vooruit en willen het liefst dat dit uitstel uiteindelijk tot afstel leidt. Aan de andere kant stemmen ze definitieve (corona)wetgeving soepel door de kamers zonder enige evaluatie.
Hebben de maatregelen, zoals lockdown, avondklok, mondkapjes e.d. enige zin gehad? Niemand weet het want niemand durft het te evalueren. Hoeveel doden zijn er eigenlijk te betreuren? Ook dat is onbekend want de WHO stelde een wel heel vreemde manier van tellen verplicht.
Natuurlijk had deze wetswijziging alles te maken met het corona-debakel van de afgelopen jaren. In de Tweede Kamer denk ik nog maar eens aan de doem-toespraak van Lisa Westerveld (GroenLinks): Ze begint met STEL DAT …
Je gelooft bijna je oren niet als je dit meisje deze opsomming van politieke doelen in 1 minuut hoort integreren in haar betoog:
- Pandemie van de kinderen ( Catastrophic Contagion 2025 )
- Zoönose (ondanks bewijs van VS overheid)
- Intensieve veehouderij ( onteigening boeren )
- Strengere WPG ( tijdelijke COJONA maatregelen niet genoeg )
- Ecosysteem ( weer zo’n mooi woord )
- Klimaatverandering ( verhoogt de kans op zoönose? )
Het is ongelooflijk en als ik het niet met eigen oren en ogen had waargenomen zou ik het niet geloven. Complot? Nee, echt niet. Gewoon volgen van de NGO’s die dit allang hebben uitgerold bij de mensen die het moeten uitvoeren
Een aantal leden van de Eerste Kamer wilde wachten op de evaluatie van de corona-maatregelen en dat leek mij een goed plan. Maar toen kwam de interruptie van dhr. Verkerk (ChristenUnie):
Voor mij persoonlijk nog altijd totaal onbegrijpelijk en de kans op RECIDIVE is levensgroot. Met deze wetgeving (in de gereedschapskist) kan men nog veel makkelijker dan in 2020 de gehele bevolking opsluiten, bedrijven ruïneren en kinderen voor het leven tekenen. De gehele tragedie begint zo weer opnieuw, voor een virus met een IFR van 0,0062% (Omicron).
Zoals je kunt zien hadden we in Nederland een IFR van 0,27%. *Volgens officiële WHO cijfers die dus rekening houden met de telling van “besmettingen” volgens de WHO RT-PCR richtlijn. Tevens moet opgemerkt worden dat dit dus 23 duizend geclaimde doden zijn verspreid over 4 winters (2020-2023) en dat de griep is “verdwenen”. Gemiddeld is dat dus ruim onder 6 duizend (5.746) doden per seizoen en dat is zelfs aan de lage kant voor de griep.

Maar ook andere tragedies gaan gewoon door: Er staan nog steeds huisartsen voor de rechter die hun patiënten wilden helpen en daar zelfs succes mee boekten. Maar ze luisterden niet naar het in en in corrupte RIVM en moesten daarom boeten. Dit RIVM, dat rijkelijk beloond werd door Bill Gates, waar ik al in april 2020 over schreef. Ik lees het nog eens terug en klik op de linkjes. Die zijn “dood” en de bewijzen zijn alweer verdwenen.

Door dit dramatische optreden door de RIVM werden vele mensen prima medicijnen onthouden, zoals HCQ en Ivermectine. Als ik me niet heel sterk vergis slikten we in Libanon een half jaar lang Hydroxychloroquine ter voorkoming van malaria. Maar 40 jaar later zou het “gevaarlijk” zijn als huisartsen het voorschrijven.
Ook internationaal slepen de rechtszaken voort: Terwijl Pfizer zo’n beetje door iedereen voor de rechter wordt gedaagd voor corruptie en de uitwerkingen van de prikken sleept Pfizer de staat Hongarije voor de rechtbank en eist miljoenen voor nooit bestelde en nooit geleverde vaccins. Hongarije wilde ze niet maar de EU had het beslist dus moesten ze worden afgenomen. Diep en diep triest.
Ook de SMS-affaire rondom Ursula vond der Leyen lijkt nog lang niet ten einde. Wat besprak ze met Pfizer voorman Albert Bourla? En wat had haar man, Heiko von der Leyen, hier mee te maken? Zijn bedrijf Orgenesis had alles met GEN-therapie te maken en deed onderzoek naar mRNA. De pers schreef 2,5 jaar geleden al: EU maakte 320 miljoen euro over naar bedrijf van echtgenoot Von der Leyen: ‘Geen belangenconflict’. Zelfs als de doofpotten hun werk niet perfect doen en er af en toe wat uitkomt komen deze mensen er mee weg, telkens weer.
Bij mij aan de muur hangen foto’s van vrienden waarvan ik vrijwel zeker weet dat ze slachtoffer zijn geworden van de prik. Hartaanval, turbokanker en nog vreemdere verschijnselen. Ik zie ze elke dag en ze herinneren me eraan dat ik nooit zal vergeven.
Wat zal 2026 brengen? Komt er een Parlementaire Enquête? Hoe zal de rechtszaak van Advocaat Peter Stassen verder verlopen nu de rechter beslist heeft dat Mark Rutte, Hugo de Jonge, Albert Bourla, Bill Gates en nog twaalf anderen moeten verschijnen? Of staat Peter eenzelfde “hinderlaag” te wachten zoals zijn inmiddels ex-confrère Arno van Kessel?

Arno zit alweer een half jaar vast in een zwaar beveiligde inrichting. Waarom? Niemand kan het precies vertellen. Het verhaal van het OM is onsamenhangend en ongeloofwaardig, voor zover het naar buiten komt. De aangifte blijkt van iemand te komen die rancuneus was richting van Kessel. Het OM heeft hem dan ook maar opgepakt als “medeplichtige”.
Nee, het cojona-debakel is nog lang niet voorbij en degene die het in het verleden willen houden zijn zelf medeverantwoordelijk. Maar ze zullen verantwoording afleggen, linksom of rechtsom.


